}

EGS MUTFAK EKİPMANLARI SAN.VE TİC. A.Ş.

EGS MUTFAK EKİPMANLARI SAN.VE TİC. A.Ş.

Bölge

EGE

Kategoriler

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 Yazdır
Yetkili SÜLEYMAN NADİRZADE
Website www.eurogastrostar.com
E-Posta info@eurogastrostar.com
Phone 0232 833 40 40
Fax 0232 833 40 51
Şehir İzmir
İlçe Menemen
Posta Kodu 35663

EGS-EuroGastroStar; 2002 yılından itibaren üretim faaliyetlerini 3.000m kapalı alana sahip, kendi üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Kaliteli üretime ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bugün bilinen ve aranılan bir dünya markası haline gelmiştir.

Sahip olduğu bilgi,beceri ve tecrübesiyle baştan beri edinmiş olduğu bu kalitesini yalnızca yurt içinde değil, bugün EGS-EuroGastroStar markası adı altında uluslararası alanda da ispatlamıştır.

Üretimi yapılan cihazların tümü CE standartlarına uygun olup, kalite kontrol testleri yapılarak başta Avrupa olmak üzere,ürünlerini otuzdan fazla ülkeye gururla ihraç etmektedir.

Başta pizza fırınları ve konveksiyonlu fırınlar olmak üzere, bunun yanında çok amaçlı fırınlar (ekmek, baklava, patisseri fırınları), tost makineleri, fritözler, krep makineleri, ızgaralar, benmariler ve çeşitli fast food cihazları gibi bir çok model ve ebatlarda endüstriyel mutfak ekipmanları üretmektedir.

Başta Avrupa olmak üzere, ürünlerini İzmir’den beş kıtaya gururla ihraç etmektedir. Bununla birlikte kaliteli üretime ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle bugün bilinen ve aranılan bir dünya markası haline gelmiştir.


https://www.youtube.com/watch?v=ZAYEc_d3Les&t=3s&ab_channel=EuroGastroStar 


Ürünler

Ürün Başlığı Ürün Açıklaması Görsel Video Link

Adresler

Adres Başlığı Açık Adress Google MAp Link
EGS MUTFAK EKİPMANLARI SAN.VE TİC.A.Ş. 29 Ekim Mah. Ulukent San. Bölgesi 10002 sk.no:9 Ulukent, Menemen-İZMİR https://goo.gl/maps/qMq5ReExwY5X2dxN9